Pomáhali jsme při Tříkrálové sbírce

Již třetím rokem se naší žáci zapojují do Tříkrálové sbírky. Také letos se tři skupiny koledníků vydaly hledat štědré lidi s otevřeným srdcem a požádat je jménem krnovské Charity o příspěvek na pomoc těm, kteří v životě nemají takové štěstí jako my. Chtěl bych velmi poděkovat paní Petříkové, která pro naše koledníky ušila v rekordním čase úchvatné pláště, ve kterých  naši koledníci vypadali jako “králové”.

Již třetím rokem se naší žáci zapojují do Tříkrálové sbírky. Také letos se tři skupiny koledníků vydaly hledat štědré lidi s otevřeným srdcem a požádat je jménem krnovské Charity o příspěvek na pomoc těm, kteří v životě nemají takové štěstí jako my. Chtěl bych velmi poděkovat paní Petříkové, která pro naše koledníky ušila v rekordním čase vskutku úchvatné pláště, ve kterých naši koledníci vypadají jako “králové”. 

Poděkování si zaslouží i koledníci, kteří ve svém volném čase, v podvečerních hodinách, obcházeli dajícné krnováky.

Text a foto: K. Handlíř

Archivy