DO-RE-MI

Zpívání a tancování,
to nás děti baví,
proto rádi soutěžíme
a jsme všichni hraví.

Zpívání a tancování, to nás děti baví, proto rádi soutěžíme a jsme všichni hraví.

Po vyhlášení pěvecké soutěže mezi I. a IV. oddělením ŠD, jsme s paní vychovatelkou Lenkou netušily, jak zodpovědně se k celé akci postaví děti i jejich rodiče. Malí zpěváčci se na soutěž velmi pečlivě připravovali a musím je všechny pochválit. Výběr písniček byl velmi rozmanitý a byla znát i malá nervozita na všech soutěžících. Vzhledem k tomu, že se do soutěže zapojilo téměř čtyřicet zpěváků, bylo rozhodování tříčlenné poroty velmi složité. V přestávkách mezi soutěžními písničkami si všechny děti společně zazpívaly a naučily se i krátký taneček. Po sečtení všech bodů se nakonec porota rozhodla takto:
1.místo: Julie Lihaříková I. odd.
2.místo: Kateřina Michnová I. odd.
              Tim Ulman IV. odd.
3.místo: Eliška Hanáčková I. odd.
             Julie Ščerbová IV. odd.

Všichni soutěžící si odnesli upomínkový list, omalovánky a nechyběla ani malá sladkost. Všem dětem ještě jednou gratuluji za předvedené výkony a těšíme se na další společné zpívání.

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy