V kraji jsme se neztratili

V pondělí 16. 3. 2015 se naše žákyně 8.M Eliška Jursová zúčastnila krajského kola soutěže v anglickém jazyce. S ostatními soutěžícími se utkala nejprve ve znalostech gramatiky a slovní zásoby. Potom přišel na řadu poslechový test. V poslední části soutěžící změřili síly v komunikačních schopnostech, kde museli mluvit o daném tématu a orientovat se v určité situaci.

V obrovské konkurenci si Eliška vůbec nevedla špatně a vybojovala krásné 6. místo. Gratulujeme a do příštího roku přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

Text a foto: Y. Došlíková