Pětka nám byla souzená

Dne 19.3.2015 vyrazil náš tým složený z chlapců 5. tříd reprezentovat naši školu v okresním kole ve vybíjené. Náš tým si vylosoval číslo 5 a pustili jsme se do boje. Konkurence byla ovšem ve skvělé formě.

Dne 19.3.2015 vyrazil náš tým složený z chlapců 5. tříd reprezentovat naši školu v okresním kole ve vybíjené. Náš tým si vylosoval číslo 5 a pustili jsme se do boje. Konkurence byla ovšem ve skvělé formě. Hned na úvod nás potkaly dvě porážky od ZŠ Žižkova, která byla opět favoritem a od ZŠ Rýmařov, která se umístila na druhém místě. Naši chlapci se zlepšovali zápas od zápasu a poslední zápas se nám podařilo vyhrát. Nicméně musíme ještě hodně trénovat, abychom se mohli měřit s těmi nejlepšími. Pětka nám byla souzená. Žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Text a foto Martin Klečka