Spanilá jízda našich volejbalistů

Že se dlouhodobá práce s mládeží vyplácí, předvedli tím nejhezčím způsobem naši volejbalisté 26. 3. a 27. 3. na okresním přeboru základních škol a víceletých gymnázií. Protože velká část volejbalového oddílu chodí právě na naši školu, mohli jsme bez potíží postavit týmy děvčat i chlapců.

Že se dlouhodobá práce s mládeží vyplácí, předvedli tím nejhezčím způsobem krnovští volejbalisté 26. 3. a 27. 3. na okresním přeboru ZŠ. Protože velká část volejbalového oddílu chodí právě na naši školu, mohli jsme bez potíží postavit týmy děvčat i chlapců.

Děvčata ve čtvrtek ve finále vybojovala výhru a postup do krajského kola, chlapci totéž předvedli v pátek. Oba týmy předváděly pěkný žákovský volejbal a soupeře poráželi většinou velmi přesvědčivě. Gratulujeme jim k postupu a držíme pěsti na krajském kole.

Příkladem svých mladších spoluhráčů se řídili i krnovští junioři a v sobotním zápase v mužské (tedy mnohem těžší) soutěži s přehledem porazili Havířov dvakrát 3:0. Gratulujeme i jim.

text: Martin Kopeček