…a bylo nám do zpěvu

Není to jenom jarem, ale velmi příjemnou atmosférou, kterou dohromady tvořily děti, praktikantky z „pedagogické školy“ a paní vychovatelky. Nejen ve zpěvu, ale také v recitaci se představilo 14 žáků 3. a 6. oddělení školní družiny. Trému jakoby zanechaly děti za dveřmi učebny. Že se připravovaly s nadšením, dokazuje i to, že vynechaly kroužky a jiné zájmy a daly přednost naší společné akci.

Porotě jsme vůbec nezáviděli. Vybrat ty nejlepší z tolika kvalitních vystoupení nebylo jednoduché. Zatím, co porota tvrdě pracovala, my jsme si šli zaskotačit do přízemí. Pak už nás čekaly chvilky napětí.
Výsledky soutěže v recitaci:
1. místo Vojta Kubica
2. místo Elen Fluksová
3. místo Dominik Korytár

Výsledky soutěže ve zpěvu:
1. místo Tereza Machálková
2. místo Nella Kvitová
3. místo Adéla Vendolská

Na závěr už jen diplom a sladké ceny pro všechny. Děkujeme dětem za příjemně prožitý den.

Bokischová L.