Okresní kolo OVOV

Dne 7.5.2015 jsme se vydali do Rýmařova, abychom se zde zúčastnili okresního kola OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovalo 14 dětí od 4. do 9. třídy. Stejně jako v loňském roce měla naše škola zastoupení jak mezi jednotlivci tak i mezi družstvy.

 Dne 7.5.2015 jsme se vydali do Rýmařova, abychom se zde zúčastnili okresního kola OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovalo 14 dětí od 4. do 9. třídy. Stejně jako v loňském roce měla naše škola zastoupení jak mezi jednotlivci tak i mezi družstvy

V konkurenci 8 škol jsme se rozhodně neztratili. Velkým úspěchem bylo 2. místo Terezky Ulmannové v kategorie dívek r. 2005 a 1. místo Filipa Zouhara v kategorii chlapců r. 2002. Důležité ovšem bylo, že jsme si všichni tento den užili. Na závěr bych chtěl poděkovat všem sportovcům, kteří nás reprezentovali, paní učitelce Frankové za spolupráci a také paní učitelce Klimenkové za pomoc při organizaci. Sportu zdar !!!

text a foto: Martin Klečka

Archivy