Zveme všechny na vyvrcholení sezóny SAHu

Dovolujeme si pozvat širokou veřejnost na tři květnové koncerty SAHu. V pátek 15. 5. v 10:00 hod. si nás můžete poslechnout na krnovském Hlavním náměstí v rámci Festivalu krnovsko – prudnické kultury. V sobotu 23. 5. si můžete vychutnat výběr SAHu na zámku v Linhartovech u příležitostí výročí 10 let otevření zámku veřejnosti. Toto vystoupení proběhne od 10:00 hod. Následně SAH zahraje opět na krnovském Hlavním náměstí v ten samý den od 11:30 hod.

Dovolujeme si pozvat širokou veřejnost na tři květnové koncerty SAHu. V pátek 15. 5. v 10:00 hod. si nás můžete poslechnout na krnovském Hlavním náměstí v rámci Festivalu krnovsko – prudnické kultury. V sobotu 23. 5. si můžete vychutnat výběr SAHu na zámku v Linhartovech u příležitostí výročí 10 let otevření zámku veřejnosti. Toto vystoupení proběhne od 10:00 hod. Následně SAH zahraje opět na krnovském Hlavním náměstí v ten samý den od 11:30 hod.

Pro skalní příznivce hudby a osoblažského kraje SAH vystoupí v Dívčím Hradě v rámci akce Mezinárodní festival dětí sjednocené Evropy, a to 19. 6. od 18:30 hod.


Srdečně vás zvou umělečtí vedoucí Martin Kopeček a Jiří Šiffner

Předchozí

Následující

Archivy