Mc Donald´s Cup 2015

Začátkem května se uskutečnil již 18. ročník školního fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup. Naše škola se soutěže zúčastnila v kategorii žáků 4.a 5. tříd. Klukům se podařilo obsadit krásné 2. místo a zahrát si tak o postup do krajského kola.

Začátkem května se uskutečnil již 18. ročník školního fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup. Naše škola se soutěže zúčastnila v kategorii žáků 4.a 5. tříd v sestavě: Filip Frank, Roman Suchý, Tomáš Zahradníček, Jakub Trumpeš, Petr Semian, Erik Šupák, David Tyll, Adam Vlach, Michael Schober a Matěj Tabach. Klukům se podařilo obsadit krásné 2. místo a zahrát si tak o postup do krajského kola. Tady však již byla konkurence opravdu veliká. Přestože v některých zápasech působil náš tým herně lépe než soupeř, chyběl kus pověstného sportovního štěstí. Z pěti odehraných utkání se nám podařilo přehrát pouze soupeře z 1. ZŠ Krnov a obsadit tak celkově 5. místo. I tak si chlapci zaslouží pochvalu a poděkování za důstojnou reprezentaci naší školy.

Text a foto: Z. Škůrek, M. Klečka