Štafetový pohár

Dne 12. 5. 2015 jsme se vypravili do Ostravy zúčastnit se štafetového poháru pro I. stupeň základní školy, který se koná pod záštitou mistryně světa Ludmily Formanové. Běh se konal na stadionu ve Vítkovicích, hned vedle ČEZ arény. Do závodu se probojovalo celkem 15 družstev.

Dne 12. 5. 2015 jsme se vypravili do Ostravy zúčastnit se štafetového poháru pro I. stupeň základní školy, který se koná pod záštitou mistryně světa Ludmily Formanové. Běh se konal na stadionu ve Vítkovicích, hned vedle ČEZ arény. Do závodu se probojovalo celkem 15 družstev. Soutěžilo vždy 5 družstev najednou. Naše škola si vylosovala číslo 11 a byli jsme tedy zařazeni do III. skupiny. Běželo se 8 x 100 m a 8 x 200. V rámci skupiny jsme v každém rozběhu obsadili 2. místo, což byl velký úspěch. Celkově naše škola skončila na pěkném 10. místě. Pro příště ale musíme vylepšit předávku štafetového kolíku. Nicméně oproti okresnímu kolu jsme se zlepšili v součtu o 30 vteřin, což opravdu není málo. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

text a foto: Martin Klečka

Archivy