Předškoláci ve třídě 1.A

Na čtvrtek 11. června se těšily ve třídě 1. A úplně všechny děti. Čekaly totiž návštěvu svých kamarádů a kamarádek z mateřské školy při Centru podpůrné péče. Jak vše probíhalo?

Na čtvrtek 11. června se těšily ve třídě 1. A úplně všechny děti. Čekaly totiž návštěvu svých kamarádů a kamarádek z mateřské školy při Centru podpůrné péče. Jak vše probíhalo? Nejprve jsme si společně zazpívali žertovnou písničku, u které jsme se všichni pěkně pohybově vydováděli. Poté prvňáčci předškolákům předvedli, co se už v hodinách českého jazyka naučili. Následně si předškoláci vyzkoušeli doplňování pracovních listů, se kterými jim školáci pomáhali. Dohromady všichni splnili mnoho zajímavých úkolů. Společná práce se nám podařila a moc se všem líbila. Předškoláci si ze školy domů odnášeli vyplněné pracovní listy, na kterých měli své první jedničky s hvězdičkou.

text: Jana Hlaváčková, foto: Jana Hlaváčková, Věra Fojtíková

Archivy