TOP GEAR RALLYE 2015

V Tělocvičně Střední školy automobilní, mechanizace a podnikání v Krnově proběhnou ve středu 24. června 2015 tradiční závody autíček na dálkové ovládání. Zájemci jsou zváni i s rodiči.

Dovoluji si Vám předat informace o soutěži

„ TOP GEAR RALLYE 2015“

pořádané

ve středu 24. června 2015

v tělocvičně  Střední školy automobilní, mechanizace a podnikání v Krnově na Opavské ulici.

Soutěž je určena  pro žáky základních a středních  škol a jejich rodiče.

Je rozdělena na tyto soutěžní  kategorie:

1.       Kategorie dívky a ženy bez omezení věku

2.       Kategorie mladší žáci ( žáci ZŠ)

3.       Kategorie starší žáci od 15 do 18 let (studenti SŠ)

4.       Kategorie od 19 let (rodiče a dospělí)

V čem se bude soutěžit?

9,00 – 9,30                         PREZENTACE  A  ZKUŠEBNÍ JÍZDY

9,30                         ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE TOP GEAR RALLYE

cca 12,00                         VYHODNOCENÍ  SOUTĚŽE

Soutěžící si přinesou autíčka na ovládání (mohou si přenést i jedno autíčko do skupiny a půjčovat si ho) a pojedou s nimi 1 kolo RALLYE na čas. Soutěžící si mohou vzít s sebou doprovod (třídní kolektiv, rodiče).

V tento  den Vám také nabízíme možnost nahlédnout do praktické výuky naší školy, kterou Vás provedou naše studentky a mistři odborného výcviku, prohlédnout prostory teoretické výuky a dále zhlédnout moderní automobilovou a zemědělskou techniku.

V případě dotazů neváhejte oslovit kontaktní osobu pro tuto soutěž Mgr. Ivetu Wrobelovou na tel. 732/582829 nebo na e-mail: wrobelova @ssamp-krnov.cz

Přihlášení soutěžících bude probíhat přímo na místě od 9,00 hod-9,30 hod.

Těšíme se na Vaši účast.

Výherce čekají zajímavé ceny.