Atletická olympiáda

Dne 19.6.2015 se uskutečnila atletická olympiáda na Základní škole Janáčkovo náměstí 17. Den bohužel nezačal zrovna nejlíp, už od rána pršelo a hrozilo, že se olympiáda neuskuteční.

Dne 19.6.2015 se uskutečnila atletická olympiáda na Základní škole Janáčkovo náměstí 17. Den bohužel nezačal zrovna nejlíp, už od rána pršelo a hrozilo, že se olympiáda neuskuteční. Naštěstí máme skvěle myslící paní učitelku Jitku Klimenkovou, která přišla s úžasným nápadem uspořádat olympiádu v naší nové velké tělocvičně. Skutečně se všechny disciplíny vešly do jedné tělocvičny, od běhu na 50 metrů, skoku do dálky, přes hod až po běh na 400 metrů. Celý naplánovaný program krásně vyšel a děkujeme žákům z 6.M, 7M a 9.A třídy za potřebnou pomoc. Nesmím zapomenout na pochvalu paní učitelce Ivě Hoferkové, Jitce Klimenkové a asistentům Marku Bitomskému a Lucii Říhové.

A nyní už pořadí a několik fotografií našich mladých, šikovných a nadějných sportovců z předávání cen ve středu 24.6.2015
1.třídy
1. Servusová Julie 2.Butorová Vendula 3.Veczeková Adéla
1. Daňhel Štěpán 2. Ulman Tim 3. Žida Mario
2.třídy
1. Hábová Klára 2. Zembinská Karolína 3. Zuzaníková Kateřina
1. Kožík René 2. Novotný Alexandr 3. Grulich Zdeněk
3.třídy
1. Kubicová Barbora 2. Kutálková Michala 3. Šťastná Alena
2. Rosner Bruno 2. Čech Petr 3. Zámarský Lukáš
4.třídy
1. Vojtěšková Aneta 2. Říhová Bára 3. Pokorná Ivana
1. Gothard Daniel 2. Fojtík Ariel 3. Snihota Tomáš
5. třídy
1.Rosnerová Ema 2.Houbová Jana 3. Foksová Viktorie
1. Duda Matěj 2.Šupák Erik 3.Semian Petr

text: Gregušová Adéla, 9.A
foto: Bitomský Marek
organizátoři: Hoferková Iva, Klimenková Jitka

Následující

Archivy