Už známe termín výjezdu do Londýna

V pondělí 3.8. 2015 proběhlo výběrové řízení na dodavatele zahraničního jazykově vzdělávacího pobytu pro žáky naší školy do Londýna. Nejlepší nabídku předložila CK Royal, se kterou na základě uzavřené smlouvy vycestuje v termínu 27.9. – 3.10. 2015 celkem 45 žáků a 4 pedagogové na sedmidenní jazykově vzdělávací pobyt do Londýna a jeho okolí. Součástí pobytu bude také 9 hodin výuky v jazykové škole a poznávání reálií. Tato aktivita je součástí projektu “Rozvíjíme se prostřednictvím čtení a komunikace” CZ.1.07/1.1.00/56.0419, který je podpořen Operačním programem Konkurenceschopnost ve vzdělávání.

Prosíme žáky, kteří byli vybráni na zahraniční jazykově vzdělávací pobyt, aby dodali do 26.8. 2015 vyplněný dotazník s číslem platného cestovního dokladu. Žádáme rodiče o důslednou kontrolu platnosti cestovních dokladů.

Seznam vybraných žáků a náhradníků

Dotazník pro vybrané žáky

Text: Karel Handlíř