Angličtina pro děti – Callan for Kids

Jazyková škola Academia Linguae, nabízí v Krnově jazykové kurzy angličtiny Callan for Kids. Výuka probíhá 1x týdně konverzační Callanovou metodou, při které se 90% času z hodiny mluví.

Pokud chcete, aby vaše děti mluvily anglicky přirozeně a bez obav, přihlaste je do efektivních kurzů Callan for Kids. Výuka probíhá konverzační Callanovou metodou, 90% z hodiny se mluví. Každé dítě odpoví během hodiny nejméně na 40 otázek. Angličtina se jim stává přirozeným prostředím. Callanovou metodou se ve světě učí téměř 60 let, Callan for Kids jsou novinkou Cambridgeské univerzity.

Kurzy nabízí jazyková škola Academia Linguae, výuka probíhá 1x týdně v Krnově, cena kurzu je 2 990,- Kč, v ceně není pracovní učebnice, kterou si děti kupují za 560,- Kč.

Pokud chcete kurzy navštěvovat nebo vidět a vyzkoušet si výuku v praxi, přijďte na ukázkovou hodinu 8.9. v 15:15 nebo 11.9. v 15:15. Kontakt: 736 531 713 nebo 774 616 470, www.academialinguae.cz