První turnaj sezóny

Předem gratuluji všem účastníkům prvního šachového turnaje v nové sezóně, za vynikající výsledky které dosáhly. V pěkně obsazeném turnaji, se naši šachisti neztratily a od samého začátku se pohybovali na prvních 5 stolech, překvapením, byli naší noví mladí členové, kteří se poprvé zúčastnili a nezalekli se počátečních nezdarů a nasbírali své první body v soutěži. Opět se potvrdila rivalita mezi Krnovem a Městem Albrechtic, kdy nebylo nouze o zdravé popichování a hecování. O tom vlastně vypovídá i výsledková listina, kterou přeposílám.

V kategorii H 10 se na 4. místě umístil Zámarský Patrik s 5 uhranými body, 7 místo – Kolomazník Martin s 3 a ½ body, 13 místo a první start Konečného Matěje s 3 body spolu se 16 místem Perouta Martina s 1 uhraným bodem.

V kategorii H 12, s naší nejsilnější sestavou se na celkovém 2 místě umístil Grček Tomáš s 7 body s M. Albrechtic, 3 místo obsadil Šlachta Jan s 6 a ½ body, 4 místo Tošenovský Adam s 6 body, 5 místo překvapení a krásné umístění Nováka Tomáše s 6 body, kde rozhodovali mezi nimi pomocné body, na které vyhrál Adam Tošenovský, 6 místo obsadil Anděl Vít s 5 a ½ body, kdy mu uniklo 3 místo v poslední a krásné šachové hře do posledního tahu s Tomášem Grčkem. 8 místo patří Janisi Raptisovi s 5 body s M. Albrechtic. 15 místo Blažkovi Františkovi s 4 body je pro něj určitě velkým úspěchem.

Dále jsme mněli zastoupení i v kategorii H 15, kde se na třetím místě umístil Bušos Daniel s 6 a ½ body.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 46 šachistů i s mezinárodním zastoupením šachových klubů s Polska, Frýdku Místku, Ostravy a dalších.