Angličtina je hračka

Stejně jako vloni k nám začátkem nového školního roku zavítali zahraniční lektoři, aby na naší škole strávili týden plný anglické konverzace. Zájem byl opět velký a tak se 36 zúčastněných žáků rozdělilo do dvou skupin, aby se všichni dostali ke slovu a mohli si tak vyzkoušet a zdokonalit své komunikační schopnosti v anglickém jazyce. Nabídka aktivit byla opět pestrá a děti si formou her, rozhovorů, scének a soutěží mohli nejen rozšířit slovní zásobu, ale hlavně překonat svůj stud, či obavy z komunikace v cizím jazyce. Naši letošní lektoři David a Noah byli s úrovní našich dětí velmi spokojeni a budou se těšit na setkání s nimi na dalších kurzech.

Text a foto: Ilona Jordan Došlíková