Piráti z 1.A

Ve čtvrtek 15.10. jsme měli u skříně s oblečením jasno, zvítězilo pruhované tričko. Dnešní den začal šuměním moře a relaxací, ta netrvala dlouho, protože piráti z naší třídy se už těšili, jak se naučí číst a psát písmenko P.

Kdo umí plout na lodi,
kdo má pruhy na hrudi,
kdo má pásku přes oko, to je pirát johoho!
Pirátem se můžeš stát,
černá lebka-bílej hnát,
ale musíš silák být,
abys mohl poklad vzít!
Johoho!!!

Ve čtvrtek 15. 10. jsme měli u skříně s oblečením jasno, zvítězilo pruhované tričko.
Dnešní den začal šuměním moře a relaxací, ta netrvala dlouho, protože piráti z naší třídy se už těšili, jak se naučí číst a psát písmenko P.
Během dne jsme se učili pádlovat a veslovat na lodích. Proběhl plavecký výcvik. A naučili jsme se pravidla pro přežití v mlze, pravidla pro případ, že si potřebujeme říct o pomoc nenápadně a pro případ ztroskotání.
Nyní se můžeme bez obav vydat na další plavbu.

text a foto: M. Jiroušková

Archivy