Staň se strážcem pralesa

Pojďte podpořit ochranářské projekty v Africe a zúčastněte se soutěže „Staň se strážcem pralesa, které uskutečňuje a podporuje ZOO Praha. Na soutěžící čekají zajímavé ceny (např. třída stráví jednu noc v samotné ZOO v Praze).

Pojďte podpořit ochranářské projekty v Africe a zúčastněte se soutěže „Staň se strážcem pralesa, které uskutečňuje a podporuje ZOO Praha. Na soutěžící čekají zajímavé ceny (např. třída stráví jednu noc v samotné ZOO v Praze).

Jak se přihlásit?
To jsme udělali za Vás. Soutěž je přesto dobrovolná.
Sbírejte staré nepotřebné mobily (poraďte se raději s rodiči). Pořiďte si ve třídě na ně krabici. Za každý mobil získá zoologická zahrada 10,- pro zvířata v Africe.
Sbíráme zatím do konce listopadu 2015.
Patronem a naším spolupracovníkem je paní učitelka Mgr. Iva Brožovičová.

Chcete vědět, co je nového„ v pražské ZOO?
Pro milovníky primátů by mělo být jasnou volbou mládě guerézy pláštíkové či vzácný prvoodchov mláděte gibbona stříbrného. V září měli návštěvníci poslední možnost vidět malého tapířího samečka Tobyho v pruhovaném mláděcím zbarvení. V tradici odchovů pokračují i letos u koní Převalského, kde se narodilo v pořadí již 226. mládě. Z nových druhů, které dorazily do ZOO, je ropušník velký či čerstvý přírůstek z řádu šelem, kočka palawanská.

Bokischová L., Brožovičová I., ŽP 1. a 2. stupně

Archivy