Návštěva z Polska a Islandu v Parlamentu

Ve středu 21.10.2015 jsme na zasedání Žákovského parlamentu přivítali delegaci ředitelů, učitelů a studentů z Islandu a Polska. V průběhu svého třídenního pobytu v České republice, kterou organizovalo CEDU,  navštívili 5 škol a nás těší, že naše škola byla jednou z nich.

Ve středu 21.10.2015 jsme na zasedání Žákovského parlamentu přivítali delegaci ředitelů, učitelů a studentů z Islandu a Polska. V průběhu svého třídenního pobytu v České republice, které organizovalo CEDU,  navštívili 5 škol a nás těší, že naše škola byla jednou z nich. Už den předem členové žákovského parlamentu upekli pro vzácné hosty malé občerstvení.

Ve středu se parlamenťáci oblékli do svých triček a zahájili své zasedání, kterému hosté přihlíželi.  Naše školní skupina SAH hostům zahrála a následovala prohlídka školy, diskuse s parlamenťáky o práci v parlamentu a s koordinátory a vedením o smyslu parlamentu na škole. Přátelské setkání uběhlo velmi rychle  a před obědem se s námi hosté rozloučili . A protože se na nás přijela podívat i Česká televize, můžete si krátkou reportáž prohlédnout zde: učitelé z Islandu a Polska přijeli do Krnova

text: koordinátor ŽP: Hana Wiedemanová, foto Markéta Šebková

Nejnovější příspěvky
Archivy