Vadí – nevadí

Víte, že v letošním školním roce oslaví naše „Žákovská miniporadna“ pátý rok svého otevření ? Poradničkou už prošlo mnoho desítek malý klientů. V letošním roce jsme „nováčky třeťačky“ seznámili s naší poradničkou trochu jinak. Uspořádali jsme krátká setkání jednotlivých tříd s parlamenťáky a naší školní psycholožkou.

Pohoda: příznivé počasí, příznivé podmínky, stav klidu a štěstí v životě i rodině (ze slovníku).
Pohoda není náhoda.
Komfort: dokonalá vybavenost obydlí, pohodlí, přepych (ze slovníku). Pohodu chceme mít každý z nás, komfort je k tomu všemu bonus.

V letošním roce jsme „nováčky třeťačky“ seznámili s naší poradničkou trochu jinak. Uspořádali jsme krátká setkání jednotlivých tříd s parlamenťáky a naší školní psycholožkou Mgr. Janou Hložánkovou.
Zároveň dostali odpověď i na všechny všetečné otázky. Zvědavost byla na tolik velká, že hned o přestávce stála před poradničkou velká řada.

V jedné známé písničce se zpívá: „Nemít žádné kamarády, tomu já říkám neštěstí.“ Kamarády Vám nenajdeme, ale můžeme Vám poradit jak si je získat. Poradíme Vám také, jak se správně učit, aby vynaložené úsilí nebylo zbytečné, radu uslyšíte i na Vaše bolístky.

Poradnička je otevřená každých čtrnáct dní vždy v pondělí o přestávkách. Termín najdete vždy na dveřích poradničky. Teď už je Vaše pohoda jen ve vašich rukou.

text a foto: Bokischová L.

Předchozí

Následující