Když se noty nehádají

Dne 25. listopadu se pro odvážné zpěváky a zpěvačky z 3. – 5. ročníků uskuteční pěvecká soutěž pod názvem Když se noty nehádají. Sraz žáků bude v 13:30 hodin ve třídě 3.C. Můžete se těšit také na krátké vystoupení dětí pěveckého sboru a na hudební hádanky.

Dne 25. listopadu se pro odvážné zpěváky a zpěvačky z 3. – 5. ročníků uskuteční pěvecká soutěž pod názvem Když se noty nehádají.

Sraz žáků bude v 13:30 hodin ve třídě 3.C. Můžete se těšit také na krátké vystoupení dětí pěveckého sboru a na hudební hádanky. Soutěžící si připraví jednu oblíbenou píseň bez doprovodu. Těší se na vás nejen porota, ale také spousta posluchačů.
Uvítáme odvážná dua, pokud dokážou zazpívat dva kamarádi kánon nebo dvojhlasou píseň.