Jak to chodí u andílků ve škole?

Jak? No přece podobně jako u obyčejných dětí. Do Andělské školičky přišly v pátek ráno děti z 2.B. Všechny se proměnily v hodné andílky. Během vyučování si zahrály spoustu her, plnily „andělskéúkoly a po jejich splnění získaly spoustu „andělskýchodměn.

Jak? No přece podobně jako u obyčejných dětí. Do Andělské školičky přišly v pátek ráno děti z 2.B. Všechny se proměnily v hodné andílky. Během vyučování si zahrály spoustu her, plnily „andělské“ úkoly a po jejich splnění získaly spoustu „andělských“ odměn

Za andílky zavítala i velká návštěva – Mikuláš s čerty a anděly, kteří své mladší kamarády štědře obdarovali. Celým dnem provázel děti příběh andělíčka, který uměl splnit přání. Také naši andílci sepsali svá tři největší přání a my jen můžeme čekat, zda se alespoň některá splní.

text a foto: Jana Matějková

Archivy