Spanilá jízda volejbalistů

Víkendový turnaj 6. 12. na domácí hale ZŠ Janáčkovo náměstí byl pro naše hráče i hráčky, z nichž většina chodí či chodila na naši školu, naprosto skvělý. Oba týmy v první polovině soutěže splnili všechny cíle, které si předsevzaly. Juniorský tým dvakrát porazil s velkou převahou svého rivala z ŠSK Beskydy a vyhoupl se zpět na druhou pozici v tabulce Krajského přeboru před VAM Havířov. Žačky předvedly o víkendu vynikající výkon, porazily Frýdek-Místek i Palkovice a poté, co vyhrály hned první set s Novým Jičínem, měly jistý postup do skupiny C, což byl pro tým hlavní cíl pro tuto sezónu. Jako bonus s přehledem vedou místní volejbalovou ligu pro hráče ZŠ. Na naší škole jsou stále opravdu šikovní volejbalisté.

Děvčata i kluci, gratuluji!

Martin Kopeček