Kurz bruslení prvních tříd

pět týdnu za sebou jsme každý pátek, místo sezení v lavicích, vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Tuto nabídku HC Krnov využily s radostí téměř všechny děti z prvních tříd. Škola bruslení byla určena pro úplné začátečníky i pro děti, které už bruslily.

Už pět týdnu za sebou jsme každý pátek, místo sezení v lavicích, vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Tuto nabídku HC Krnov využily s radostí téměř všechny děti z prvních tříd. Škola bruslení byla určena pro úplné začátečníky i pro děti, které už bruslily. Děti, které na bruslích nikdy nestály, udělaly velké pokroky! Mnozí žáci si tento druh pohybu zamilovali.

Chtěla bych touto cestou MOC PODĚKOVAT rodičům, kteří s námi na zimní stadión chodí a s dětmi pomáhají, věnují se nejen svým dětem, ale i ostatním!
Přeji našim BRUSLAŘŮM hodně zdaru a radosti při pobytu na ledu!!!

text a foto: M. Jiroušková

Archivy