Andělé dováděli v 2.A

Začíná adventní čas. Ve výkladních skříních se blýskají zvonečky a baňky. V nákupních střediscích stojí rozsvícené stromky. A celé rodiny se začínají těšit na Vánoce. V tomto svátečním čase se v pátek 4.12.2015 na celé dopoledne děti z 2.A staly anděly.

Tito andělé plnili různé úkolymatematiky, českého jazyka, dovídali se zajímavosti o andělích a hráli pohybové i znalostní hry. Na památku tohoto dne si každý andílek vyrobil svého vlastního anděla.
Během dopoledne se u nás ve třídě objevil Mikuláš se svou velkou družinou. Andělé z 2.A zarecitovali celé mikulášské družině krásnou básničku o Mikuláši, za kterou byli odměněni bohatou nadílkou.
Všichni jsme si celé andělské dopoledne pěkně užili.

text a foto: Jana Hlaváčková