Vyhodnocení výtvarné soutěže

Pro děti 1. stupně byla vyhlášena výtvarná soutěž na téma „ ANDĚL“. Soutěže se zúčastnily všechny třídy z prvního stupně. Úspěšní malíři si diplom a svou cenu převzali ve středu 16. 12.. Obrázky účastníků soutěže si můžeme prohlédnout na nástěnce naproti družiny.

Pro děti 1. stupně byla vyhlášena výtvarná soutěž na téma „ ANDĚL“. Soutěže se zúčastnily všechny třídy z prvního stupně. Úspěšní malíři si diplom a svou cenu převzali ve středu 16. 12.. Obrázky účastníků soutěže si můžeme prohlédnout na nástěnce naproti družiny. Výtvarné techniky byly různé (kresba, malba, kolorovaná kresba, koláž) a proto bylo rozhodování složité.

1.třídy:
1. místo Viola Kubaníková z 1.B
2. místo Pavlína Rajfová z 1.C
3. místo Nela Karmelitová z 1.A

2.třídy:
1 .místo Tobiáš Hlaváč z 2.C
2. místo Anna Sovadinová z 2.B
3. místo Julie Servusová z 2.A

3.třídy:
1. místo Vanessa Klimešová z 3.A
2. místo Adéla Vendolská z 3.B
3. místo Tomáš Fojtík z 3.C

4.třídy:
1. místo Sofie Hlavsová z 4.B
2.místo Antonín Svatoš z 4.A
3.místo Dominika Spurná z 4.C

5. třídy:
1.místo Daniela Prokopová z 5.C
2.místo Markéta Suchánková z 5.A
3. místo Nicol Kubešová z 5.B

Všem autorům obrázků děkujeme a výhercům blahopřejeme.

M. Jiroušková, B. Vaňková

Archivy