Jú,…voní celá škola

Ve čtvrtek 10. 12. se naše třída rozhodla, že si upečeme cukroví. Vybaveni připravenými těsty, válečky a nejrůznějšími vykrajovátky jsme se přemístili do školní kuchyňky, kde jsme se směle pustili do rozvalování těst a vykrajování vánočního cukroví.

Odměnou pro nás byla nádherná vůně, která se linula celou školou a vynikající cukroví, které jsme si ještě ve třídě poslepovali a nazdobili.
Poděkování patří všem hodným maminkám, které nám připravily těsta, naší paní asistentce Janičce a mamince Anetky, která s námi vše upekla a připravila krém na zdobení perníčků.

Co říci na závěr:
„Dobrou chuť a krásné Vánoce Vám přeje třída 4.B.“

text a foto L. Adámková, J. Michl-Bernardová, K. Nováková