Přejeme zvířátkům VESELÉ VÁNOCE!

Ve středu 16. 12. vyrazily děti ze 3. A a 3. C na předvánoční procházku. Společná procházka měla velmi důležité a neodkladné poslání. Ptáte se jaké? No přeci rozdávat radost kolem sebe a udělat VESELÉ VÁNOCE také našim lesním kamarádům.

 

Ve středu 16. 12. vyrazily děti ze 3. A a 3. C na předvánoční procházku. Společná procházka měla velmi důležité a neodkladné poslání. Ptáte se jaké? No přeci rozdávat radost kolem sebe a udělat VESELÉ VÁNOCE také našim lesním kamarádům. A co více může udělat zvířátkům radost než usušený chléb, mrkvička, jablíčko a další dobrůtky. Cestou necestou jsme došli až na Ježečkův palouček na Ježníku.

Víte, co bylo dál?
Na paloučku jsme ozdobili pár stromků pro zvířátka. Určitě už papají. Doufám, že už za chvíli budou mít pěkné Vánoce. Dominik Š., 3. A

Zvířátka mají určitě velkou radost. Bylo to moc zábavné. Byl to nádherný den.
Sára N., 3. A

Moc jsem si to užila. Zdobili jsme stromy v lese a byla tam velká legrace. Prostě tam bylo fajn. Klárka H., 3. C

A nakonec vznikl i malý krmelec z pařezu…
Já a můj kamarád jsme udělali krmelec z pařezu. Ten pařez jsme vydloubali, vložili jsme dovnitř rohlíky, chleby, mrkve, zrní a vše jsme zapečetili stříškou. Doufám, že budou mít radost. Daniel R., 3. A

S hřejivým pocitem na srdíčku a s krásnými zážitky jsme šli zpátky ke škole.

PŘEJEME ZVÍŘÁTKŮM VESELÉ VÁNOCE!

Barbora Vaňková, Martina Mrkvanová, Kamila Ščudlová

Archivy