Vánoce, Vánoce už jsou skoro tady!

Aby nám čekání na Štědrý den uteklo rychleji, poslední den ve škole jsme si společně zpříjemnili. S kamarády jsme si přečetli vánoční příběh s ukrytými úkoly- i poslední den nás bavilo malinko psát a počítat.

Za zvuku vánočních koled jsme si připravili malé dárečky pro rodiče v podobě sněhuláčků z květináčů.

Co myslíte, povedly se nám?
Připomněli jsme si vánoční zvyky- nejvíce se nám líbilo pouštění skořápek a zpívání koled- vřele doporučujeme.

Vůně teplých čajů a vánočního cukroví se linula naší třídou a společné čekání na Vánoce nám krásně uteklo.

Společně jsme si popřáli VESELÉ VÁNOCE A KRÁSNÝ NOVÝ ROK.
A co to slyšíme? Už nám zvoní…

KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJE 3. A !