Smím prosit?

Každý pátek se 32 odvážných osmáků a deváťáků snaží zvládnout základní kroky standartních a latinskoamerických tanců v pohybové a předtaneční výchově. Kurzy probíhají v krásném prostředí nově zrekonstruované tělocvičny “Kasíno” na Albrechtické ulici.Objekt nádherně zrekonstruovali na tančírnu manželé Kuzmikovi.

Každý pátek se 32 odvážných osmáků a deváťáků snaží zvládnout základní kroky standartních a latiskoamerických tanců v pohybové a předtaneční výchově. Valčík, anglický waltz, polka, mazurka, blues, jive, cha-cha, ale také dva country tance – to není pro naše tanečníky žádný problém, a to jsou teprve těsně za polovinou kurzu. Absolvují celkem 10 lekcí a své snažení završí závěrečným plesíkem, na který srdečně zveme i rodiče a učitele. Našim tanečníkům děkujeme za snahu a nasazení, s jakým k tanci přistupují.

Video: Smím prosit

Text a foto: Magdaléna a Karel Handlířovi

Archivy