Hrajeme si s pohádkou

Inspektor Rampepurďák Dlouhohřívý přichází jako obvykle na kontrolu do hudební pohádkové školy. Jenomže ve třídě, kde má probíhat hodina zpěvu, náhodou chybí paní učitelka Anastázie Pohádková. A jako by toho nebylo málo, záhadným způsobem se ocitá v říši lidí.

Inspektor Rampepurďák Dlouhohřívý přichází jako obvykle na kontrolu do hudební pohádkové školy. Jenomže ve třídě, kde má probíhat hodina zpěvu, náhodou chybí paní učitelka Anastázie Pohádková. A jako by toho nebylo málo, záhadným způsobem se ocitá v říši lidí.

Jak si s tím poradila?
Přizvala si někoho na pomoc?
Jak vyučovací hodina skončila?
Na tyto záludné otázky dostaly všechny děti ze ŠD odpověď v hudební pohádkové show, která byla určená všem dětem, které mají rády pohádkové písničky a melodie. Hudebním představením se prolínaly oblíbené a známé melodie z pohádek a dětských filmů, jako např. Šíleně smutná princezna, princové jsou na draka, Saxana, Tři veteráni, pyšná princezna a další. Veselé hudební představení, jehož hlavní postavy všechny vtáhly poutavým dějem a krásnými známými písněmi do říše pohádek, se dětem i dospělým velmi líbila a těšíme se na další.

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy