Okresní kolo ZO bylo úspěšné

Okresní kolo zeměpisné olympiády probíhalo v nezměněné podobě. Účastníci se potýkali se záludnými otázkami z oboru geografie, jak s atlasem, tak bez atlasu a navíc ještě i v praktických dovednostech. Součet bodů všech tří testů jim určil pořadí na výsledkové listině. Všichni účastníci se shodli na velké obtížnosti zadaných úkolů.

Jan Pokorný z 9.B třídy stanul na stupních vítězů a obsadil 3. místo kategorii 8.a 9. ročníků.
Tomáš Bažo ze 7.M vybojoval velmi neoblíbené 4.místo a svým výkonem nezklamal ani Jakub Ondřej Trumpeš z třídy 6.A.
Všichni účastníci se shodli na velké obtížnosti zadaných úkolů, které zpracovali vyučující katedry sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
Všem třem účastníkům gratulujeme k umístění a děkujeme za reprezentaci školy.

Za kabinet zeměpisu Romana Janková