Další postupující na MČR

Obrovská G R A T U L A C E Alence Šťastné – její celkové 4. místo v seriálu KP Grand-Prix, které vybojovala i díky výbornému výkonu dnes v Dolním Benešově, ji zajistilo postup na MČR. A přiznejme si všichni, že je to nejen obrovské překvapení, ale i pocta pro náš mládežnický šach.

MČR se uskuteční v termínu 10. 9 – 11. 9. 2016. Je zatím vypsaný konkurz, který bude uzavřen do 30.5. 2016 a pak bude určeno, kde toto MČR proběhne.

Po Matěji Jaššovi, Františkovi Veselém a Damiánu Ziakasovi, kteří si vybojovali účast na MČR do 8 let, které se uskuteční 7. – 8. května 2016 v severočeském Mostě a postupu 4-členného družstva mladších žáků ZŠJN na MČR, které proběhne 20. – 22. 6. 2016 ve Zlíně se jedná o obrovský úspěch Krajského tréninkového centra mládeže, který je výrazně podporován grantovou politikou MěÚ v Krnově a M. Albrechticích.

Ing. Karel Handlíř

Archivy