Nová kavárna pro maminky s dětmi a pro mládež

V neděli 1.5. 2016 otevíráme kavárnu Aktivity – rodinnou kavárnu s hernou na ul. Boženy Němcové 977/3. Provozní doba kavárny bude PO – NE v době od 8.00 – 19.00. V dopoledních hodinách bude kavárna k dispozici maminkám na mateřské a rodičovské dovolené a jejich dětem. Odpoledne se koncepce rodinné kavárny promění na klub pro aktivní děti a aktivní rodiče.

PRESENTACE

Zábava, kreativita a pohoda jsou naší devizou. Prostě jsme tady pro Vás a uděláme maximum pro to, abyste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli……Těšíme se na Vás 🙂

Text a presentace: Bc. M. Nykodymová a Bc. L. Konečná

www.facebook.com/aktivitykavarna