Okresní kolo OVOV

6. května jsme se vydali reprezentovat naši školu v OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Jako tradičně se tento přizpůsobený pětiboj konal v Rýmařově. Garantem soutěže byla opět mistryně světa ve trojskoku paní Šárka Kašpárková.

6. května jsme se vydali reprezentovat naši školu v OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Jako tradičně se tento přizpůsobený pětiboj konal v Rýmařově. Garantem soutěže byla opět mistryně světa ve trojskoku paní Šárka Kašpárková. Soutěžilo se ve skoku přes švihadlo na čas, hod medicinbalem, kliky na čas, trojskok a závěrečná disciplína byla volitelná. Někteří si vybrali dribling na čas a někteří zase běh na 1000 m. Konkurence byla letos opět o něco větší. Naši žáci podali velmi dobré výsledky. Na pódium se ale dostal ve své kategorii jen Ondřej Fišar. Skvělé výkony předvedla i Dominika Zembinská. Jak jsme se později dozvěděli, na stupně vítězů to sice nestačilo, nicméně si Domča vybojovala postup do krajského kola. Budeme držet Domče palce. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy.

text a foto: Martin Klečka

Archivy