Máme zlato!

V pátek 6. května jsem jeli do Holčovic. Místní základní škola totiž uspořádala 1. ročník branného závodu pro všechny školy z Mikroregionu Krnovsko. Konkurence byla veliká (do naší kategorie 3. – 5. tříd se přihlásila celá polovina všech soutěžících). I přesto se podařilo trojici ve složení Adam Bednárek, Vašek Hradil a Ondra Štěpán dosáhnout na zlatý pohár

V pátek 6. května jsem jeli do Holčovic. Místní základní škola totiž uspořádala 1. ročník branného závodu pro všechny školy z Mikroregionu Krnovsko. Akce probíhala na místním fotbalovém hřišti, kde měly děti připravené skvělé zázemí (občerstvení i zábavu, když čekaly na výsledky a vyhodnocení).
Konkurence byla veliká (do naší kategorie 3. – 5. tříd se přihlásila celá polovina všech soutěžících). I přesto se podařilo trojici ve složení Adam Bednárek, Vašek Hradil a Ondra Štěpán dosáhnout na zlatý pohár.
Hochům gratuluji a všem soutěžícím děkuji za maximální nasazení a čas věnovaný přípravě.

Video reportáž z braného závodu

Text Jana Franková, foto ZŠ Holčovice