Soutěž v jojování ve ŠD

Je libo Eifellovku? Nebo bikiny? Není řeč o cestování nebo návštěvě pláže. Jsou to názvy triků, které předvádějí jojeři. O tom ví své deset správných kluků, kteří se nebáli předvést své dovednosti v jojování před svými spolužáky ve školní družině. 

Je libo Eifellovku? Nebo bikiny? Není řeč o cestování nebo návštěvě pláže. Jsou to názvy triků, které předvádějí jojeři. O tom ví své deset správných kluků, kteří se nebáli předvést své dovednosti v jojování před svými spolužáky ve školní družině.  Na správné provedení triků dohlížela „odborná porota“. Kluci také mohli předvést svoji volnou sestavu. I když, nejspíš tréma, některým překazila jinak perfektní výkon, přesto všech deset kluků splnilo úkol s přehledem, proto se porota shodla na tom, že si všichni zaslouží odměnu – titul „správný jojer“.
Jako absolutní vítěz byl zvolen Honza Beran z II. Oddělení.
Všichni ostatní, Tadeáš Tabach, Adem Abíd, Matěj Konečný, Sebastian Tokoli, Honza Kotrč, Josef Martínek, Aleš Naumovský, Ondra Mišurec a Patrik Leksa, si zasloužili velkou pochvalu i sladkou odměnu.

Text a foto: Okapalová L.

Archivy