Výlet na hrad Bouzov

Ve čtvrtek 9. 6. jsme jeli autobusem na školní výlet do Bouzova. Autobusem jsme jeli přibližně 2 hodiny. V 10:50 nám začínala prohlídka hradu Bouzov. Byly tam pohádkové bytosti, jako jsou: Pat a Mat, Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Včelí medvídci…

Ve čtvrtek 9. 6. jsme jeli autobusem na školní výlet do Bouzova. Autobusem jsme jeli přibližně 2 hodiny. (Dominik Š.) Prohlídka nám začínala v 10:50, ale my jsme přijeli v 10:00, a proto jsme si mohli poběhat na hřišti (Dan R.) Pak jsme šli na hrad a cestou jsme si mohli kupovat dárečky. (David S.) V 10:50 nám začínala prohlídka hradu Bouzov. Byly tam pohádkové bytosti, jako jsou: Pat a Mat, Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Včelí medvídci, Pojďte, pane, budeme si hrát atd. (Kristýna H.) Potom jsme šli do historického areálu Bouzova. V historickém areálu jsme měli program: divadlo (představení), prohlídku Trojského koně a střelnici. (Dan R.) V těle Trojského koně bylo dobře, ale v hlavě se to kývalo. Pohled byl pěkný. (Marie P.) Dokonce nám začalo pršet. To nám ale nevadilo – byla to naštěstí jen přeháňka. (Vanessa K.) Po divadelním představení jsme šli do autobusu a ve 4 hodiny odpoledne jsme dorazili zpět. (Lili T.)

Moc se mi to líbilo. (Dominik)
Bouzov byl moc krásný. (Sára)
Zkrátka to bylo super. (Matěj )
Výlet se mi líbil (David, Adam)
Výlet byl krásný. (Jaruška)
Bylo to skvělé. (Terez H.)

Holky a kluci z 3. A