Lidé v Krnově mají dobré srdce

Ukázalo to zábavné odpoledne Dobré srdce Krnova. Tuto prázdninovou akci navštívily 13. 8. tisíce lidí. Zazpívali: Sebastian, JANÁČKOVO BRUMENDO s Anetkou, Debbi a Fleret. Návštěvníci najezdili v rámci charitativní akce Kilometry pro Anetku více než 66 km, čímž vyjádřili svůj souhlas s darem města Krnova ve výši 15 tisíc korun, který rodina Anetky použila na nákup sportovní tříkolky.

Ukázalo to zábavné odpoledne Dobré srdce Krnova. Tuto prázdninovou akci navštívily 13. 8. tisíce lidí. Zazpívali: Sebastian, JANÁČKOVO BRUMENDO s Anetkou, Debbi a Fleret. Návštěvníci najezdili v rámci charitativní akce Kilometry pro Anetku více než 66 km, čímž vyjádřili svůj souhlas s darem města Krnova ve výši 15 tisíc korun, který rodina Anetky použila na nákup sportovní tříkolky. Naši zpěváci vystupovali na pódiu v novém sborovém oblečení. Trička s nápisem JANÁČKOVO BRUMENDO měla velký úspěch, děti zazpívaly čistě a s radostí. Koncert se podařil. Děkuji všem zpěvákům a rodičům, kteří si o prázdninách udělali čas.

Děti si poté užily nafukovací atrakce, bludiště, tvořivé dílny, měly možnost zahrát si florbal, šachy a další specifické hry, jako např. „holandský billiard“.

Milí zpěváci, letos začínáme v pěveckém sboru ve dnech pondělí a středa. Přijďte si zazpívat, opět nás čeká spousta akcí.

ZAHÁJENÍ-ZÁPIS-NÁBOR:
– pro 1. – 3. ročník: od 12. 9. – každé pondělí – 13:45 – 14:30 hodin