První školní den

1.září zasedlo do školních lavic na naší škole cca 700 žáků. Tento den byl však hlavně velkým dnem pro 82 prvňáčků, kteří do školních lavic zasedli úplně poprvé. Ve škole byli přivítáni třídními učitelkami, které se na své nové děti velmi těšily.

1.září zasedlo do školních lavic na naší škole cca 700 žáků. Tento den byl však hlavně velkým dnem pro 82 prvňáčků, kteří do školních lavic zasedli úplně poprvé. Ve škole byli přivítáni třídními učitelkami, které se na své nové děti velmi těšily. Každý školáček byl pasován na žáka první třídy, dostal stužku a mohl všem ve třídě zazpívat nebo zarecitovat. Našlo se mnoho odvážlivců a šikulů, kteří za své vystoupení a odvahu dostali malou odměnu.

Všechny prvňáčky čekalo ve třídě mnoho dárků. Pan místostarosta Jan Krkoška dětem předal školní potřeby v papírovém kufříku, Klub rodičů dětem připravil reflexní potřeby – aby byly děti při cestě do školy i ze školy vidět a v neposlední řadě měly děti dáreček z Ovoce do škol. Všem za tyto dárečky moc děkujeme.

Do tohoto školního roku přejeme všem žákům hodně úspěchů, prvňáčkům mnoho kamarádů a spousty jedniček.

Text: Eva Nevídalová, Foto: Dita Círová