Hurá, povedlo se, svítí

V úterý 1. 11. jsme se my, žáci 5.B, pod odborným vedením tatínka Sofinky, pana Hlavsy, na chvíli stali elektrikáři. V hodinách přírodovědy se právě učíme o elektřině. Měli jsme to štěstí, že jeden z rodičů je elektrikářem a byl tak hodný, že přijal naše pozvání. V první hodině rozšířil naši již získanou teorii a ve druhé hodině jsme si to sami mohli vyzkoušet.

V úterý 1. 11. jsme se my, žáci 5.B, pod odborným vedením tatínka Sofinky, pana Hlavsy, na chvíli stali elektrikáři. V hodinách přírodovědy se právě učíme o elektřině. Měli jsme to štěstí, že jeden z rodičů je elektrikářem a byl tak hodný, že přijal naše pozvání.
V první hodině rozšířil naši již získanou teorii a ve druhé hodině jsme si to sami mohli vyzkoušet. Jak a jestli se nám to povedlo si prohlédněte ve fotogalerii.
Velmi děkujeme panu Hlavsovi, který k nám přišel, připravil pro nás dvouhodinový program a ještě nám přinesl každému dárek.

foto a text: K. Nováková a J. Michl-Bernardová

Archivy