„HALLOWEEN“ v Domě seniorů

Zpříjemnit seniorům obyčejné odpoledne se rozhodly děti z V. a VII. oddělení školní družiny. V úterý 1. listopadu jsme proto po obědě zamířili do „Domova seniorů“ na Rooseveltově ulici, kde na nás již čekali dědečkové a babičky. Připravili jsme si pro ně vyrábění Halloweenských lucerniček ze zavařovacích sklenic a také jsme společně dlabali dýně.

Zpříjemnit seniorům obyčejné odpoledne se rozhodly děti z V. a VII. oddělení školní družiny.V úterý 1. listopadu jsme proto po obědě zamířili do „Domova seniorů“ na Rooseveltově ulici, kde na nás již čekali dědečkové a babičky. Připravili jsme si pro ně vyrábění Halloweenských lucerniček ze zavařovacích sklenic a také jsme společně dlabali dýně. Při práci jsme si příjemně popovídali a jak nám to šlo od ruky se můžete podívat na fotkách.

Za návštěvu a vyrábění byly děti odměněny malým dárečkem – háčkovaným strašidýlkem. Všem se nám u seniorů líbilo a určitě se za nimi do budoucna zase půjdeme podívat.

Text a foto: M. Jančičková , M. Košinarová