Hotel Transylvania

Všechny děti ze školní družiny se vydaly na společnou celodružinovou akci do SVČ Méďa, kde pro ně byl připravený pestrý zábavný program. Děti si vyrobily pavoučí klobouček, namíchaly si dle vlastní chuti kouzelný lektvar nesmrtelnosti, upekly si voňavé sladké duchy a příšerky…

Všechny děti ze školní družiny se vydaly na společnou celodružinovou akci do SVČ Méďa, kde pro ně byl připravený pestrý zábavný program. Děti si organizátoři rozdělili do čtyř velkých skupin a plnění úkolů mohlo začít. Děti si vyrobily pavoučí klobouček, namíchaly si dle vlastní chuti kouzelný lektvar nesmrtelnosti, upekly si voňavé sladké duchy a příšerky, ve velké tělocvičně zdolaly překážkovou dráhu, zahrály si pavoučí honičku a zvládly i střílení ze vzduchovky. Vytvořit program pro téměř 140 malých školáků nebylo pro organizátory vůbec jednoduché, ale i přes drobné technické problémy, jsme společnými silami vše zvládli. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Soně Eliášové za zprostředkování celé akce a budeme se s dětmi těšit na další spolupráci.

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy