Halloween

Dne 31.10. pořádal školní parlament halloween pro 2. stupeň. Dvojice žáků chodily postupně po různých stanovištích s halloweenskou tématikou a plnily úkoly, které si pro ně parlamenťáci nachystali. Ti, kdo zrovna neprocházeli stezkou, dlabali ve třídách dýně, tvořili halloweenské básničky nebo dělali jiné aktivity.

Dne 31.10. pořádal školní parlament halloween pro 2. stupeň. Dvojice žáků chodily postupně po různých stanovištích s halloweenskou tématikou a plnily úkoly, které si pro ně parlamenťáci nachystali. Ti, kdo zrovna neprocházeli stezkou, dlabali ve třídách dýně, tvořili halloweenské básničky nebo dělali jiné aktivity. Pondělí bylo doprovázeno černou, oranžovou barvou a kostýmy, do kterých se žáci oblékli. Celá akce vyvrcholila vyhodnocením nejlepší dýně. Každý si přišel na své, protože ti, kteří si nechtěli stezkou projít, alespoň strávili pátou a šestou hodinu něčím jiným než klasickou výukou a přesto se tak trochu i učili.  Na jednotlivých stanovištích poznávali například kosti “kostlivce” nebo hledali správná slovíčka k halloweenu v jiných jazycích.

za ŽP : foto Barbora Chytilová 9.M, text Lada Kubaníková 8.M

Archivy