Halloween

Dne 31.10. pořádal školní parlament halloween pro 2. stupeň. Dvojice žáků chodily postupně po různých stanovištích s halloweenskou tématikou a plnily úkoly, které si pro ně parlamenťáci nachystali. Ti, kdo zrovna neprocházeli stezkou, dlabali ve třídách dýně, tvořili halloweenské básničky nebo dělali jiné aktivity. Pondělí bylo doprovázeno černou, oranžovou barvou a kostýmy, do kterých se žáci oblékli. Celá akce vyvrcholila vyhodnocením nejlepší dýně. Každý si přišel na své, protože ti, kteří si nechtěli stezkou projít, alespoň strávili pátou a šestou hodinu něčím jiným než klasickou výukou a přesto se tak trochu i učili.  Na jednotlivých stanovištích poznávali například kosti “kostlivce” nebo hledali správná slovíčka k halloweenu v jiných jazycích.

za ŽP : foto Barbora Chytilová 9.M, text Lada Kubaníková 8.M