Lampiónový průvod

Hola hola hej lampiónů rej, zima vchází mezi nás, posvítíme na ni zas.. Takovýto pokřik se nesl ulicemi v okolí naší školy v páteční podvečer. To se totiž sešly děti z I. a IV.oddělení ŠD a společně s rodiči se vydali na lampiónový průvod.

Hola hola hej lampiónů rej,
zima vchází mezi nás,
posvítíme na ni zas..
Hola hola hej lampiónů rej…

Takovýto pokřik se nesl ulicemi v okolí naší školy v páteční podvečer. To se totiž sešly děti z I. a IV.oddělení ŠD a společně s rodiči se vydali na lampiónový průvod. Hned na úvod nám prozářil nebe, pro nás, neplánovaný ohňostroj a po té už svítily na cestu děti svými lampióny.
Po asi hodinovém průvodu jsme si společně vypili čaj a pochutnali jsme si na perníku, který pro nás upekla paní Makrisová, tímto ji moc děkuji.
Věřím, že společná vycházka s lampióny přispěla k dobré náladě zejména dětem, ale i rodičům.

Text: Okapalová L.
Foto: Šrubařová B.