Startujeme Biologickou olympiádu!

Jako každý rok, tak i letos se na naší škole bude konat Biologická olympiáda. Zveme všechny, kteří mají rádi přírodu a chtějí se dozvědět nové zajímavé věci a informace, ať se přihlásí u svých vyučujících přírodopisu. Školní kolo proběhne v lednu 2017 a skládá se z testu, „poznávačky“ a praktické části. Téma letošního ročníku zní: Detektivem v přírodě.

Jako každý rok, tak i letos se na naší škole bude konat Biologická olympiáda. Zveme všechny, kteří mají rádi přírodu a chtějí se dozvědět nové zajímavé věci a informace, ať se přihlásí u svých vyučujících přírodopisu. Školní kolo proběhne v lednu 2017 a skládá se z testu, „poznávačky“ a praktické části.

Téma letošního ročníku zní: Detektivem v přírodě.
Další informace, studijní text a seznam zástupců rostlin a živočichů k „poznávačce“, najdete na stránkách biologické olympiády www.biologickaolympiada.cz.
Budeme rádi, když odvážných mladých biologů bude co nejvíce. Mějte hezký den!

Text: I.Štěpánková

Archivy