Pomáháme rádi

Když jsme se od našich parlamenťáků dozvěděli o blížícím se vánočním jarmarku a vyslechli si záměr chystané akce, rozhodli jsme se ji jako třída podpořit. Děti si samy obstaraly materiál i pomůcky a následující den se pustily s chutí do práce. Pracovalo se jednotlivě i ve skupinách. Výsledkem je spousta krásných výrobků a zároveň potencionálních příspěvků na dobrou věc.

Když jsme se od našich parlamenťáků dozvěděli o blížícím se vánočním jarmarku a vyslechli si záměr chystané akce, rozhodli jsme se ji jako třída podpořit. Děti si samy obstaraly materiál i pomůcky a následující den se pustily s chutí do práce. Pracovalo se jednotlivě i ve skupinách. Výsledkem je spousta krásných výrobků a zároveň potencionálních příspěvků na dobrou věc. Zvláště příjemným překvapením bylo, že se zapojil úplně každý, za což všechny žáky 4.B moc chválím a děkuji. 

 

Text a foto: Z. Škůrek

Archivy