“Chtěl bych být kosmonautem.”

Tak to vám u nás nesplníme, ale tomu, kdo touží si vyzkoušet, jaké to je být alespoň na chvíli učitelem, se může v 5.C jeho přání splnit. Stejně jako se ve středu 7.12. splnilo Vojtovi Flosmanovi v hodině anglického jazyka. Vyzkoušel si, jaké to je, stát za katedrou a vedl si výborně. 

Tak to vám u nás nesplníme, ale tomu, kdo touží si vyzkoušet, jaké to je být alespoň na chvíli učitelem, se může v 5.C jeho přání splnit. Stejně jako se ve středu 7.12. splnilo Vojtovi Flosmanovi v hodině anglického jazyka. Vyzkoušel si, jaké to je, stát za katedrou a vedl si výborně. Pro své spolužáky a svou paní učitelku, která se v tu chvíli proměnila v jednoho ze žáků, si připravil zajímavé aktivity, ve kterých si děti zase trochu jiným způsobem procvičily právě probírané učivo.

Vojta si svou novou roli užíval, na hodinu byl skvěle připraven a děti jeho snahu ocenily aktivitou a spoluprací. Všichni si nevšední učení užívali a dobře se bavili. Pan učitel Flosman byl po zásluze odměněn.

Text a foto: Ilona Došlíková

Archivy