Vánoce jsou za dveřmi

Předvánoční atmosféru si společně v pátek večer užily děti z I. – IV. oddělení školní družiny. Děti vyráběly věnce, ozdoby na stromeček, malé skleněné lucerničky, andílky, přáníčka, malé originální sobíky a malovaly sádrové kapříky. Při práci jsme si společně zazpívali spoustu vánočních koled, ukázali jsme si vánoční zvyky a tradice a nechybělo ani pouštění lodiček.

Předvánoční atmosféru si společně v pátek večer užily děti z I. – IV. oddělení školní družiny. Malí nocležníci se sešli v šest hodin večer a po rozloučení s maminkami se mohlo začít tvořit. Děti vyráběly věnce, ozdoby na stromeček, malé skleněné lucerničky, andílky, přáníčka, malé originální sobíky a malovaly sádrové kapříky. Při práci jsme si společně zazpívali spoustu vánočních koled, ukázali jsme si vánoční zvyky a tradice a nechybělo ani pouštění lodiček. Při zářící prskavce u stromečku si děti přály poslední tajná přáníčka a na dobrou noc nemohla chybět ani krátká zimní pohádka. Děti byly moc šikovné a pracovité, za což jim patří velká pochvala. Všem maminkám, děkujeme za připravené dobroty a pamlsky, které děti dojídaly ještě v pondělí na odpolední svačinku.

text a foto: Blanka Šrubařová

Předchozí

Následující

Archivy